Подпишись на Киевские Новости в Facebook
Поставьте "Нравится" странице - @gorodkievnews



Спасибо, я уже подписан

   Написати нам  -  Київ у Facebook  -  Телеграм новини  -  На головну 


   
телефоны смартфоны в Одессе со склада
онлайн кинотеатр актуального видео

Що треба знати, купуючи кутову шафу-купе на замовлення


Меблі на замовлення – чудовий спосіб втілити у виробі всі свої побажання та потреби. Особливо це стосується таких функціональних меблів, як комоди, шафи, пенали та інші предмети для зберігання речей.
Що треба знати, купуючи кутову шафу-купе на замовлення


Головна перевага виробів на замовлення – це те, що майже всі параметри можна обрати самостійно, починаючи від розмірів і закінчуючи внутрішнім наповненням. Оскільки одним з найголовніших меблів для зберігання у житлі є шафа, то саме цю річ найчастіше роблять по індивідуальному проекту. До речі, замовити якісний виріб можна тут: https://fayni-mebli.com/.

Яку шафу варто обрати?

Відповідь тут очевидна – звісно ж, шафу-купе. Ці вироби впевнено й швидко витісняють з ринку звичайні шафи з розпашними дверима. Причин цьому декілька:


 • Економія місця. Такі шафи можна ставити навіть у вузькому приміщенні, залишивши місце лиш для комфортного проходу людини. Не треба лишати простір для відкриття дверей.

 • Стильний вигляд. Сучасні шафи-купе мають різноманіття дизайну фасадів. Звичайна шафа таким похизуватися не може.

 • Практичність та зручність. Дверцята шафи-купе не будуть з часом скрипіти, там не треба міняти петлі, ручки и і т.д.
 • Чим гарна кутова шафа-купе?

  Тут усе залежить від форми приміщення та вільного простору у ньому. Якщо у кімнаті, де ви плануєте поставити шафу, вільний як раз-таки куток, то, звісно ж, найоптимальнішим вибором стане саме кутова шафа-купе. Адже це буде раціональне використання простору і в такий виріб поміститься набагато більше речей, ніж у звичайну шафу.

  Кутова шафа-купе представляє собою виріб з двох частин, розташованих перпендикулярно, що у підсумку утворюють прямий кут. Фасад у такої шафи може бути як напівкруглим, так і трапецієвидним.

  Не дивлячись на свою незвичайну форму, така шафа буде стійкою та довговічною. А її наповнення дозволить розмістити в середині усе необхідне.

  Кутова шафа на замовлення.

  Не дивлячись на усю практичність виробу такої форми, стандартні моделі далеко не завжди втілюють у собі повноцінні комфорт і функціональність, про які так мріє споживач. Якщо ви хочете мати без перебільшення ідеальні меблі, варто все ж таки замовити їх індивідуальне виготовлення. І ось чому:


 • Полички та ящики будуть розташовані саме так, як ви захочете. Це буде не 5 стандартних полиць (умовно), розташованих з однаковим проміжком між собою. Ви можете зробити, наприклад, три полички, проміжок між якими буде різним.

 • Самостійно виберете фурнітуру та комплектуючі. Якщо ви цінуєте підвищену якість та міцність, краще самостійно обрати більше дороге наповнення шафи-купе.

 • Можливість обрати будь-який фасад. Все-таки готові вироби обмежені по дизайну фасадів і зазвичай в магазині немає якихось ексклюзивних моделей. Тож виріб на замовлення – ідеальний шлях втілити якусь креативну задумку.
 • Підсумовуючи, скажемо, що кутова шафа-купе на замовлення виграє у вже готової майже по всім параметрам. Та все ж, останнє слово буде, звичайно, за вами.
  Читайте та обговорюйте, та приєднуйтесь КИЇВ до нашого соціуму - Telegram або Facebook






  Ще новини
  14 серпня, неділя
  13 серпня, субота
  11 серпня, четвер
  10 серпня, середа
  08 серпня, понеділок
  07 серпня, неділя
  05 серпня, п'ятниця
  03 серпня, середа
  01 серпня, понеділок





  В начало