Подпишись на Киевские Новости в Facebook
Поставьте "Нравится" странице - @gorodkievnewsСпасибо, я уже подписан

   Написать нам  -  Реклама на сайте  -  Фейсбук  -  Инстаграм  -  Читати українською   -  На главную 


   
Детские книги с доставкой
Купить лучшие книги для детей - от самых маленьких, до подростков. Мудрый Филин №1 в Украине!
mudry-filin.com.ua
Химчистка авто в Киеве
AQUATORIA - детейлинг мойка на Подоле. Высокое качество за разумные деньги. Ждём Ваши машины круглосуточно!
aqua24.pro
Антигравийная пленка Киев
Качественная оклейка автомобилей защитной полиуретановой пленкой. Успешно работаем с 2009 года!
re-avto.com

СПЕЦТЕМЫ: COVID-19 Шулявский мост.Перезагрузка

Втратив роботу під час коронавірусу: кому потрібні фахівці?


Через пандемію коронавирусу COVID-19 в Україні до 500 тисяч осіб можуть втратити роботу. Таку думку висловив екс-міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов.

При цьому, не виключено, що без роботи залишиться набагато більше людей. Таке може статися, якщо епідемія коронавирусу набере ще масштабний характер. На жаль, але необхідно бути готовим до різного розвитку сценарію.

Хто завжди зможе знайти роботу?
Залишившись без роботи, не варто впадати у відчай. Знайти роботу можна завжди. Інше питання - як швидко вийде офіційно працевлаштуватися.
По правді кажучи, як переконані соціологи, на перше місце вийде віддалена робота. Багато роботодавців вже усвідомили, що не завжди доцільно займатися орендою офісу, адже штат своїх працівників можна тримати і контролювати дистанційно.

Втративши роботу і знайшовши нову, не слід розраховувати на високий дохід. До цього потрібно бути готовим. І все ж, хто виграє?


 • SMM і контент-менеджери.
 • Ці фахівці завжди будуть затребувані для ведення бізнес-акаунтів в соціальних мережах. Також завжди буде необхідність в написанні статей та оновлення корпоративних веб-сайтів. Перевагою такої віддаленої роботи є те, що ви можете набрати собі відразу кілька проектів і одночасно їх ввести з дому. При цьому, сукупний дохід може навіть перевищувати ту ставку, яку вам платили на постійній офісній роботі.
  Втратив роботу під час коронавірусу: кому потрібні фахівці? • Дизайнери і веб-розробники.
 • Коли закінчиться пандемія і будуть зняті всі обмеження, за прогнозами експертів, вже місяці через 3-4 багато компаній знову почнуть вибудовувати свої бюджети і замовляти зовнішню і інші види рекламних кампаній. Тому у дизайнерів знову буде багато роботи. Теж саме стосується і веб-розробників. Тому, настійно рекомендується зараз зайнятися тим, щоб підтягнути свої знання з розробки сайтів. А попрактикуватися в цьому вам допоможе безкоштовний конструктор сайтів.
  Втратив роботу під час коронавірусу: кому потрібні фахівці?

  Тестировщики програмного забезпечення, айтішники і програмісти як були, так і залишаться затребуваними. Тільки тепер штат таких фахівців дешевше буде «утримувати» віддалено.

  Втім, інші спеціальності також будуть затребувані. Тільки готовим необхідно бути до багатозадачності, а не одному-двом звичним функціональними обов'язками.
  Тому зараз, працюючи віддалено, підшукайте собі якісь курси, освіжіть або підтягніть базу знань, яка у вас була раніше, але була незатребуваною. Почніть шукати нові шляхи для заробітку і у вас все неодмінно вийде.
  Читайте и обсуждайте КИЕВ в Facebook / Instagram
  Поделитесь новостью с друзьями:

  Еще новости
  07 апреля, вторник
  Кличко сообщил еще о 12 заболевших коронавирусомЗа минувшие сутки количество киевлян, заболевших коронавирусом COVID-19, увеличилось еще на 12 человек. Один человек умер
  06 апреля, понедельник
  В Киеве коронавирус выявили у пятилетнего ребенкаВиталий Кличко рассказал, что среди заболевших на коронавирус COVID-19 за минувшие сутки 5 женщин, в возрасте от 29 до 71 года и 16 мужчин, от 24 до 82 лет

  В начало