Подпишись на Киевские Новости в Facebook
Поставьте "Нравится" странице - @gorodkievnewsСпасибо, я уже подписан

   Написати нам  -  Київ у Facebook  -  Телеграм новини  -  На головну 


   
телефоны смартфоны в Одессе со склада
онлайн кинотеатр актуального видео

Приватна школа «Базис»: для тих, хто хоче досягати кращого


Приватна школа «Базис»: для тих, хто хоче досягати кращого

Інтерес до приватної освіти зростає з кожним роком, і ця тенденція зовсім не викликає здивування. Навчання у державних закладах рідко передбачає індивідуальний підхід до учня – орієнтир утримується на середніх показниках успішності, тому школярі вимушені після уроків відвідувати репетиторів. У приватних школах таких недоліків немає. Приватні школи у Києві націлені на високі результати для кожного учня. Ґрунтовне вивчення предметів за передовими освітніми технологіями, невеликі за кількістю учнів класи та увага до кожної дитини дозволяє здобувати знання вже у стінах школи, максимально раціонально використовуючи час. Серед таких закладів вигідно вирізняється школа Базис. Вона стала вибором тих учнів, які бажають поряд з освітнім стандартом отримати ґрунтовні знання з природничих наук та англійської мови, а також всебічно розвиватись як особистість.

[zagol]У чому переваги школи «Базис» у порівнянні з державними закладами?[/zago
Приватна школа «Базис»: для тих, хто хоче досягати кращого

Батьки і їх діти, які обрали приватну школу в Києві «Базис», достойно оцінили її наступні плюси:


 • Продумана сучасна навчальна програма. Вона включає всі предмети, які входять в освітній стандарт, тому атестат визнається при вступі у ВНЗ України та світу.Предмети природничого циклу, англійська мова і математичні дисципліни освоюються поглиблено, що дозволяє успішно здати ЗНО і спрощує продовження освіти в інститутах та університетах.

 • Наявність «пробного тижня». Перед вступом дитина має час на те, щоб зрозуміти, наскільки їй підходить стиль навчання, програма, чи відповідають її очікування реальності. Перед пробним тижнем учні молодших класів зустрічаються з психологом та класним керівником, щоб перевірити, наскільки здібний майбутній школяр до природничих наук. Ті, хто вступають з 5 по 11 класу, повинні пройти співбесіду з предметним викладачем.

 • Професійні та відповідальні викладачі, які «горять» своєю справою. Вчителі працюють за покликанням, і їхня мета – передати дітям цінні знання, навчити їх бути цілеспрямованими творцями свого майбутнього. В закладі панує взаємоповага, оскільки учасники навчального процесу сконцентровані на одній меті.

 • Розвиток раціонального світобачення. Освіта − це не тільки інформація та алгоритми, а й науковий світогляд. Тому на базі школи працюють гуртки, клуби та секції, де учні можуть реалізувати свій дослідницький потенціал.

 • Безпека. Територія надійно охороняється, тому імовірність проникнення сторонніх осіб зі злочинною метою виключена. В школі заборонено курити, користуватись електронними цигарками та вживати алкоголь, також діють правила, які забезпечують психологічний комфорт, зокрема, попереджують дискримінацію та булінг в середовищі школи.

 • Відмінна матеріальна забезпеченість. Є все необхідне для навчання – учням не потрібно додатково шукати посібники та підручники, купувати обладнання для лабораторних робіт і т.д.
 • Як бачимо, сильні сторони приватного закладу ставлять його на помітно кращі позиції в плані якості освіти, і далеко не кожна державна школа може дати такий рівень. Попри те, що навчання ведеться на платній основі, фінансові вклади окупляться сторицею в майбутньому. Крім цього, для особливо талановитих школярів є можливість отримання стипендії, яка зможе частково покрити витрати.
  Читайте та обговорюйте, та приєднуйтесь КИЇВ до нашого соціуму - Telegram або Facebook


  Ще новини
  08 серпня, понеділок
  07 серпня, неділя
  05 серпня, п'ятниця
  03 серпня, середа
  01 серпня, понеділок
  30 липня, субота
  23 липня, субота
  22 липня, п'ятниця
  19 липня, вівторок
  18 липня, понеділок

  В начало