Написати нам  -  Розмістити статтю  -  Телеграм  -  Facebook  -  YouTube.новини  -  На головну 


   

Перетяжка меблів на фабриці Меблі-Сервіс подарує вашим виробам нове життя


Перетяжка меблів на фабриці Меблі-Сервіс подарує вашим виробам нове життя

Напевно багато хто з вас розмірковував на тему того, щоб не викидати старі меблі, а виконати їх реставрацію, відновлення. Адже всі ми з часом звикаємо до своїх диванів, крісел, стільців, ліжок, кухонних куточків, тощо. І коли тканина цих виробів тьмяніє, вицвітає, затирається а то й взагалі рветься, постає дуже важке питання вибору та купівлі нових меблів, або ж відновлення старих. Тоді й приходить на виручку фабрика Меблі-Сервіс Київ (https://mebel-service.com.ua/uk/peretyazhka-mebliv), яка надає послуги з ремонту і перетяжки меблів не тільки в Києві, а й по всій області.

Чим вигідна перетяжка меблів?


Давайте спочатку визначимося що таке перетяжка меблів. Це такий вид робіт, в ході якого замінюється внутрішнє наповнення м’яких меблів (пінополіуретан, пружини, синтепон) та тканина, якою вони обтягнуті. Також, в ході перетяжки, може бути виконана заміна меблевої фурнітури і механізмів. Наприклад може бути виконана заміна підйомних механізмів в диванах та м’яких ліжках.

Перетяжка меблів вигідна на сам перед тим, що вам не потрібно викидати старі меблі. Ви виконуєте їх відновлення і після реставрації вони нічим не будуть відрізняти від нових виробів.

Також дуже важливим фактором, який говорить на користь вибору саме перетяжки меблів являється ціна. Коштує ця послуга значно дешевше ніж вартість нового предмету. Тут все логічно. У вас вже є готовий виріб, є його справний каркас і потрібно замінити лише ті складові, які зносилися. Якщо це тканина, то відбувається заміна тільки цього матеріалу. Якщо зносилася і тканина і наповнення, то виконується заміна і того, і іншого. Але в любому випадку це значно дешевше, ніж купувати новий диван, м’яке ліжко, кухонний куточок, крісло чи стілець.

І ще одним важливим фактором є можливість зміни дизайну предмету меблів. Буває і таке що вам просто хочеться зробити так щоб, предмет меблів засяяв новими кольорами. І для цього достатньо просто замінити тканину якою він обтягнутий. Майстри фабрики Меблі-Сервіс запропонують вам близько 1000 різних варіацій тканин і кольорових гам. Це дозволить втілити в життя любу фантазію і зробити вигляд меблів таким як ви того бажаєте.

Чому ми рекомендуємо саме Меблі-Сервіс?


Є дуже багато причин, чому вам варто вибрати саме Меблі-Сервіс, але ми зазначимо лише найважливіші та найактуальніші:


  • Дана компанія веде свою діяльність з далекого 1998 року. За цей час її майстрами було відреставровано неймовірно велику кількість м’яких меблів різного виду й типу. Компанія добросовісно ставиться до своїх клієнтів і якісно виконує замовлення, про що свідчать відгуки клієнтів.

  • Цінова політика компанії досить лояльна. Майстер з ремонту меблів завжди пропонує клієнтові різні варіанти перетяжки меблів. Він прораховує і найдорожчий варіант, і самий дешевий, і середній по ціні та якості. Тому клієнт завжди має вибір що для нього краще, більш дорогий варіант та висока якість матеріалів, чи дешевий матеріал, але відповідно і дещо нижча якість.

  • Надання гарантії. Перед початком роботи обов’язково підписується договір де обговорюються всі умови. Без договору майстер не починає ніяких робіт. Це говорить серйозний підхід та відповідальність цієї організації.
  • Ми рекомендуємо Меблі-Сервіс, адже це компанія перевірена часом!
    Читайте та обговорюйте, та приєднуйтесь КИЇВ до нашого соціуму - Telegram або Facebook
    Ще новини

    На початок