Написати нам  -  Розмістити статтю  -  Телеграм  -  Facebook  -  YouTube.новини  -  На головну 


   

NEVER BACK DOWN: офіційний реліз преміального позашляховика M-Terrain


Дебют концепт-карів M-Terrain і M-Terrain S на світовому ринку

[27 серпня 2022 року, Ухань, Китай] Китайська автомобільна компанія Dongfeng Motor Corporation (далі Dongfeng Motor) офіційно представила позашляховик M-Terrain в Ухані разом з унікальною системою логотипів у вигляді літери M і слоганом бренду, який звучить як «NEVER BACK DOWN» (пер. НІКОЛИ НЕ ЗДАВАЙСЯ).

Автомобіль M-Terrain побудований на інтелектуальній позашляхової архітектурі M TECH. Це комплексний термін, який включає в себе платформу, інтелектуальну позашляхову систему і силову установку. M-Terrain здатний стати еталоном преміального електричного позашляховика і створити нове віяння в східній позашляхової культурі.

Чжу Яньфен, голова ради директорів, і Ян Цин, генеральний директор, спільно представили логотип бренду M-Terrain. Чжу Яньфен, Юй Чжен, заступник генерального директора, і Цао Дунцзе, генеральний директор компанії M-Terrain Automotive Technology, представили бренд M-Terrain, його технології та перспективи.

Два концепт-кари, M-Terrain і M-Terrain S, завершили свій перший в світі показ, черпаючи натхнення і посилаючись на «Lion Awakening in the East» і інтерпретуючи концепцію дизайну «Hero Soul».

Архітектура M-Tech – це перше комплексне технічне рішення для преміальних електричних позашляховиків в Китаї. В його основі лежать три головних аспекти: платформа, потужність і бездоріжжя. Ми говоримо про платформу-скейтборді MORA, системі електродвигунів MEGA POWER і інтелектуальній системі M ATS.

За основу позашляховика M-Terrain взята платформа MORA типу «скейтборд», яка є першою в своєму роді електричною платформою в Китаї. Система MEGA POWER приводиться в рух чотирма двигунами, потужність яких перевищує 1000 к.з. і 16 000 Нм крутного моменту. Потужність буде передаватися через систему M ATS, що складається з двоступеневої коробки передач і вбудованим блокуванням диференціала. З ними автомобіль зможе розігнатися до 100 км/год всього за 4,2 секунди. Що стосується системи M ATS, то вона може вибирати оптимальний режим водіння для різних позашляхових умов і може рухатися як краб.

Крім усього іншого, M-Terrain оснащений інноваційними технологіями, такими як Oriental Hawkeye Intelligent UAV System, Intelligent Security System і L3 Intelligent Driving Assistance System, що ще більше виділяє позашляховик на тлі своїх конкурентів.

Компанія: DongFeng Motor Corporation
Контактна особа: Wang Tao
Email: wangtao@dfmc.com.cn
Dongfeng Global: http://www.dongfeng-global.com/
M-Terrain: https://m.m-hero.com/en
Читайте та обговорюйте, та приєднуйтесь КИЇВ до нашого соціуму - Telegram або Facebook
Ще новини

На початок