Написати нам  -  Розмістити статтю  -  Телеграм  -  Facebook  -  YouTube.новини  -  На головну 


   

Англійська в ІТ-індустрії - Рекомендації SOLID English School


Англійська в ІТ-індустрії - Рекомендації SOLID English School

Стрімкий розвиток ІТ-індустрії зробив професію ІТ спеціалістів дуже популярною. для розробки новітніх сайтів, різноманітних програм потрібні високі знання англійської. Без них неможливо виконати команди на комп'ютері чи розробити проект. Високою заробітною платою популярні професії підштовхують до вивчення англійської мови. Для чого здобувати популярну професію? Як вона відобразиться на майбутньому? Чи можна у зрілому віці стати IT-спеціалістом? Для чого потрібна англійська? Ці та інші питання розглянемо нижче.

Переваги роботи в ІТ-індустрії


Робота найти ІТ-спеціалістом має ряд переваг в порівнянні з іншими професіями:

1. При великому бажанні популярне ремесло можна здобути за два місяці.

2. Обов'язкова англійська для IT спеціалістів стане причиною поповнити свій розум новими знаннями. Робота в ІТ-індустрії оплачується міжнародною валютою (долари, євро). Початкова ставка починається з 600$. Привабливі суми - привід для зміни професії та покращення особистого життя.

3. На сайтах виставлені тисячі вакансій, де компанії хочуть поповнити свій штат новими спеціалістами. Після проходження ІТ-курсів знайти роботу неважко.

4. Чим більше знань та навичок, тим скоріше відбувається взліт по кар'єрних сходинках.

5. Сучасні ІТ-компанії надають повний соціальний пакет.

6. Співпраця відбувається в чистих та просторних офісах. Для любителів працювати в домашніх умовах існує альтернативний варіант. Він представлений дистанційною роботою.

Як поєднати ІТ-курси та іноземні


Відвідувати і засвоювати два курса одночасно важко. Існують практичні поради для подолання проблеми:

1. На ІТ-курсах широко застосовують англійську. Різні команди, програми та сайти пишуться іноземною мовою. Поєднати два курса означає виграти на обох полях.

2. Приділяйте вивченню англійської максимальну кількість часу. Ходіть на її заняття від 3 до 5 разів на тиждень, інтенсивно вчіть граматику.

3. При виборі школи англійської зверніть увагу на її направленість. Віддайте перевагу спеціалізованим курсам, де інтенсивно застосовують професійні терміни. Завдяки правильно обраній направленості, можна підтягнути знання на двох фронтах.

4. Паралельно вивченню ІТ-індустрії дивіться відео про майбутню професію на англійській мові. Багаточисленні ютуб-ролики піднімуть рівень комп’ютерних знань. Мова оригіналу допоможе паралельно засвоїти англійську.

6. Щоденно на кожні курси виділяйте по 1-2 години.

7. Сучасна школа англійської SOLID English School поповнить рівень знань та допоможе знайти гідну роботу в ІТ-сфері.
Читайте та обговорюйте, та приєднуйтесь КИЇВ до нашого соціуму - Telegram або Facebook
Ще новини

На початок