Написати нам  -  Розмістити статтю  -  Телеграм  -  Facebook  -  YouTube.новини  -  На головну 


   

Ланцюги для бензопил - важливий елемент пристрою


Інтернет-магазин «Болгарка.укр» пропонує всім потенційним покупцям широкий асортимент різних витратних комплектуючих до бензопил. Крім того, не важко купити ланцюг на бензопилу самої різної моделі і виробника.

Незалежно від того, досвідчений ви власник бензопили або тільки її придбали, завжди необхідно мати ще один ланцюг на пилку (запасний). Причина в тому, що навіть у хорошого господаря, затупитися зуби можу в непередбачуваний момент (при попаданні в процесі пилки матеріалу пилкою на цвях).

Правильна експлуатація, безперечно, може продовжити термін продуктивного використання ланцюжків на бензопилу. В основному вона полягає:


 • у виконанні своєчасного мастила ланцюга для пилки;

 • пиляти тільки матеріал, який підходить для даної пилки;

 • давати інструменту відпочивати у процесі виконання робіт.
 • При цьому купити ланцюг на бензопилу не буде зайвим, адже в якому стані виявиться різальна снасть після або навіть у процесі виконання робіт важко сказати. Якщо ваш ланцюг порвався, а у вас немає запасного, не панікуйте, а зверніться до інтернет-магазину «Болгарка.укр».
  Ланцюги для бензопил - важливий елемент пристрою

  Компанія пропонує найлояльніші ціни. Ланцюг на бензопилу можна купити в рамках будь-якого виділеного бюджету і при цьому найкращої якості. Серед пропонованого переліку продукції, ви неодмінно зможете підібрати оригінальний ланцюг (штилівські або орегонівські), китайський варіант або універсальну модель ланцюга, яка ідеально підходить за всіма параметрами для різних агрегатів професійного і побутового призначення.

  До придбання нового ланцюга для своєї бензопили варто підходити з усією серйозністю і знати варто не тільки виробника (вказано в інструкції з експлуатації, що додається), але і ряд інших параметрів і характеристик, а саме:


 • необхідну кількість ланок;

 • довжину ланцюжка, що одягається на шину певної довжини. Найбільше попит мають 35см, 45см і 50 см ланцюга. Іншими словами, вам необхідно купити [marker]ланцюг під довжину шини, який вказаний у сантиметрах у вкладиші з характеристиками;

 • крок ланцюжка: розмір якого дорівнює відстані від одного до другого хвостика ріжучих зубців;

 • тип потенційного різу та його глибина – підбирається в індивідуальному порядку, для конкретного типу різання;

 • товщина.
 • Купити ланцюг для бензопили на найвигідніших умовах пропонує інтернет-магазин «Болгарка.укр». Така співпраця принесе лише позитивні емоції.
  Читайте та обговорюйте, та приєднуйтесь КИЇВ до нашого соціуму - Telegram або Facebook
  Ще новини

  На початок