Написати нам  -  Розмістити статтю  -  Телеграм  -  Facebook  -  YouTube.новини  -  На головну 


   

Місце, де народжується свято


День народження – це особливе свято як для дорослих, так і для дітей. Але у випадку з дітьми воно ще й відповідальне та хвилююче для дорослих, бо щоразу хочеться влаштувати щось незабутнє, щоб бачити радість і захват у дитячих очах.

Варіантів декілька: можна спробувати організувати свято в домашніх умовах або ж звернутись до професіоналів. У першому випадку доведеться докласти багато зусиль і проявити фантазію, а от у другому все простіше – можна просто довіритись тим, хто вже давно цим займається і добре знає, що подобається сучасним дітям та підліткам.

Найкрутіші і найсучасніші розваги для дітей на день народження ви знайдете у центрі розваг Neopolis. Це крутецький розважальний простір, де знайти щось цікавеньке для себе може кожен – від малюка до жвавих бабусі з дідусем.

Чому варто святкувати у Neopolis?


Відвідини парку розваг – це вже свято, бо емоцій та вражень буде море, навіть якщо ви встигнете провести там лише пару годин. А от імениннику можна організувати й особливу святкову програму, зібравши його друзів і влаштувавши незабутню вечірку.
Місце, де народжується свято

Святкуючи день народження у Neopolis, ви отримаєте:


 • окремий простір для дитячого застілля;

 • улюблені та смачні дитячі страви;

 • атракціони;

 • розважальну програму від крутих супер-героїв;

 • можливість стати учасником неймовірних подій та пригод;

 • тематичну святкову атрибутику;

 • додаткові опції, які урізноманітнять свято (наприклад, караоке або дискотеку).
 • Тривалість свята може бути різною – від 3 до 5 годин, а кожна пакетна пропозиція містить свій набір розваг. Меню замовляється окремо.

  Можливостей та пропозицій у центрі розваг безліч, а це означає, що можна віднайти свою ідеальну формулу свята.

  А що ж для дорослих?


  Поки діти розважаються на своєму святі, дорослим теж потрібно чимось займатись. То чому б не отримати задоволення на атракціонах? У парку розваг їх стільки, що вистачить надовго:

  1. Екстремальні – для тих, хто не боїться висоти і швидкості (Нео Дроп, Сплеш);
  2. Романтичні – коли хочеться не лише яскравих емоцій, а ще й спокою і романтики (Колесо часу);
  3. Спортивні – підійдуть тим, хто відчуває в собі сили, щоб виконувати завдання на швидкість, стрибати на батуті чи лізти вгору по скеледрому (Тутбатут, Крейзі Волс);
  4. Віртуальна реальність – можливість відчути себе людиною, яка спускається на парашуті, джедаєм зі світловим мечем або героєм фільму, якого обдуває вітром і крутить у різні боки (Віар Парадроп, Битва Джедаїв, Віар Харікейн).

  А для тих, хто ще пам’ятає ті часи, коли шаленою популярністю користувались відеоігри, є можливість згадати юність і пограти на сучасних автоматах з відеоіграми – найкрутіших в Україні.

  У такі ігри можна грати й разом з дітьми – їм точно сподобається змагатись з татом чи мамою, а особливо, якщо вдасться їх обійти у спритності чи швидкості.

  Висновок з цього можна зробити один: центр розваг – це місце для сімейного відпочинку, де можна і свято організувати, і в ігри пограти, і емоції незабутні отримати, і родинну «скарбничку спогадів» поповнити.
  Читайте та обговорюйте, та приєднуйтесь КИЇВ до нашого соціуму - Telegram або Facebook
  Ще новини

  На початок