Написати нам  -  Розмістити статтю  -  Телеграм  -  Facebook  -  YouTube.новини  -  На головну 


   

Зміни в роботі компанії-девелопера ENSO під час воєнного стану


Зміни в роботі компанії-девелопера ENSO під час воєнного стану

Дуже багато компаній-забудовників, серед яких була і ENSO, суттєво змінили режим своєї роботи після початку війни. Працювати так, як раніше, до ворожого вторгнення в Україну, на деякий час було зовсім неможливо. Проте з кінця серпня девелоперська компанія ENSO крок за кроком відновлює всі процеси, зокрема й доставлення матеріалів та всього необхідного на свої будмайданчики в столиці. Сьогодні інтенсивність цих процесів поступово наближається до тієї, яка була до війни.

Девелоперська компанія ENSO до початку ворожого вторгнення активно працювала в Києві і є успішним та перспективним забудовником. Але після активної фази війни, на жаль, виникло дуже багато серйозних викликів. Продовжувати роботи в такому ж темпі на декілька місяців стало неможливим. Але вже з 26 серпня компанія поступово повертається до того режиму діяльності, який в неї був до вторгнення російської армії в Україну. Її клієнти можуть знов звертатися безпосередньо до офісу, а доставка будматеріалів завжди відбувається у встановлені терміни.

Крім цього, як активний учасник столичного ринку нерухомості, компанія забудовник ENSO знову приймає платежі за угодами розтермінування. Робочі процеси відбуваються поки що не з тією інтенсивністю, як до війни. Особливо це стосується обсягів будівництва. Вони нарощуються поступово, і за прогнозами експертів компанії, за декілька місяців повернуться на довоєнний рівень. Для цього керівництво компанії ENSO розробляло плани з подальших дій в нових умовах.

Виклики для компанії забудовника під час війни


В умовах війни, на компанию ENSO чекали тяжкі виклики.

Одним із суттєвих викликів стала нестача досвідчених робітників, що працюють у підрядних організаціях. Як результат – роботи на будівельних майданчиках ведуться подекуди зовсім новими спеціалістами. Цим людям потрібен час на детальне вивчення проектів. Враховувати це - вкрай необхідно.

Другий момент – замовлення матеріалів для ведення робіт тільки після повної передплати, адже Україна сьогодні – доволі ризикований регіон. Крім цього, зросла собівартість будівельних матеріалів, але обсяги їх постачання швидко нарощуються.

Пристосування до нових реалій – життєва необхідність для всіх громадян. Фахівці будівельної компанії ENSO – не виняток. Об'єднані спільною метою - допомагати своїм клієнтам, вони старанно працюють в Україні та з різних куточків світу.
Читайте та обговорюйте, та приєднуйтесь КИЇВ до нашого соціуму - Telegram або Facebook
Ще новини
Хто як не я? [фото]

На початок