Написати нам  -  Розмістити статтю  -  Телеграм  -  Facebook  -  YouTube.новини  -  На головну 


   

Автоюрист по ДТП Вінниця


Автоюрист по ДТП Вінниця

Серед галузей права даремно шукати офіційну категорію під назвою «автомобільне право». Проте автомобільне право є договірним визначенням стандартів, які застосовуються до учасників автомобільного ринку. Це загальні норми цивільного права щодо таких питань, як гарантія, що надається дилером або дистриб’ютором автомобіля, або гарантія на дефекти, за які несе відповідальність продавець автомобіля.

Навіть відкриваючи звичайне замовлення на обслуговування, автосервіс і замовник укладають договір на обслуговування, який автоадвокат - Малик Олександр Володимирович, тел.: (096) 109-76-08, (050) 105-33-11, посилання на сайт Адвоката Вінниці оцінить за Цивільним кодексом, іноді як договір доручення, а в деяких випадках - як договір на конкретну роботу.

Таким чином, хоча автомобільне право не було включено в окремий кодекс, автомобільна промисловість і юристи, які її обслуговують, розглядають свою спеціалізацію як автомобільне право.

Автомобільний юрист для споживача


На жаль, число ДТП неухильно зростає. Багато аварій є незначними, і пошкодження транспортного засобу зазвичай можна усунути самостійно, звернувшись безпосередньо до своєї страхової компанії. Натомість аварії, що призвели до смерті, тілесних ушкоджень чи інших значних збитків потребує участі адвоката по 124 статті КУпАП. Як він працює в області вирощення питань ДТП, можливо дізнатися за посиланням на сайті авто адвоката у м. Вінниця. Основні задачі автоадвоката під час вчинення ДТП:

1. Прибуття на місце ДТП, участь в огляді місця ДТП;
2. Супровід під час медичного огляду на стан алкогольного, наркотичного та іншого сп'яніння;
3. Вибір стратегії та позиції захисту клієнта;
4. Участь в слідчих експериментах;
5. Представництво інтересів в судах різних інстанцій.

Практика адвоката в автомобільній галузі включає юридичні послуги для відділу продажів та сервісного відділу, в тому числі:


 • дилерські договори;

 • супровід у сфері гарантійних та гарантійних спорів;

 • розробка гарантійної документації та загальних умов продажу та надання послуг;

 • провадження в органах з питань конкуренції та захисту прав споживачів;

 • аудит документації в частині використання т. зв заборонені пункти.
 • Існує така думка, що автомобільний юрист, окрім знання юридичної справи, повинен мати пристрасть до автомобілів, незалежно від того, чи працює він з автодилерами чи у незалежному автосервісі, чи представляє споживача. Щоб він був ефективним, автомобільний юрист повинен розуміти, як працює гарантійна система дано, як влаштовані відносини між офіційним дилером і дистриб'ютором, і, нарешті, які пріоритети відділу післяпродажного обслуговування.

  З іншого боку, перед автомобільним юристом, який представляє інтереси замовника послуги, стоїть додаткове завдання: він повинен зрозуміти технічну проблему автомобіля, з якою стикається замовник. Автомобільний юрист, який може виявити технічні проблеми, зможе проконсультувати вас щодо того, чи несе взагалі відповідальність дилер автомобіля або консигнація.
  Читайте та обговорюйте, та приєднуйтесь КИЇВ до нашого соціуму - Telegram або Facebook
  Ще новини

  На початок