Написати нам  -  Розмістити статтю  -  Телеграм  -  Facebook  -  YouTube.новини  -  На головну 


   

Автобусні тури з Києва до Берліна – що варто знати?


Плануєте їхати до Берліна по роботі чи на відпочинок автобусом? Значить, вам доведеться вирішувати як мінімум два питання: з яким перевізником відправлятися в дорогу і де купити квитки.
Автобусні тури з Києва до Берліна – що варто знати?

Як вибрати автобусного перевізника?


У 2023 році автобус Київ Берлін давно не є чимось незвичним. За таким маршрутом курсує чимало перевізників. Щоправда, далеко не всі з них пропонують пасажирам послуги високої якості. Мабуть, більшості з нас відомі історії, коли автобус запізнився чи взагалі не вийшов на маршрут, бо зламався. В результаті важливу поїздку довелося анулювати. Або ж салон виявився далеко не таким, як обіцяли в транспортній компанії. Як наслідок, довелося миритися з незручними сидіннями, неприємним запахом і брудом в салоні.

Хтось може сказати, що від таких ситуацій ніхто не застрахований. Однак це міф. Автобусна подорож гарантовано буде комфортною, приємною і відповідати очікуванням, якщо правильно вибрати компанію-перевізника. Зробити це не важко, якщо до поїздки перевірити:


 • наявність ліцензії у перевізника;

 • наявність угоди зі страховою компанією;

 • сертифікат про справність транспортного засобу.
 • Якщо це відповідальний і сертифікований перевізник, то вся документація, а також фото автопарку будуть у нього на сайті, або ж він надасть такі документи на запит клієнта.

  Хороший варіант вберегтися від неприємних сюрпризів у час подорожі автобусом — вибирати відому компанію-перевізника, з хорошою репутацією, позитивними відгуками.

  Де безпечно купити автобусні квитки до Берліна?


  В наш час більшість людей воліють купувати автобусні квитки не в традиційних касах, а через інтернет. Так зручніше, швидше і часто — дешевше. Проте тут теж слід бути вкрай уважними, щоб випадково не потрапити на продавця-афериста.

  Якщо ви раніше ніколи не купували автобусні квитки через інтернет і не знаєте, яку онлайн-касу вибрати, можемо порекомендувати сервіс Kasa Lux-Reisen. Це доволі популярний в Україні продавець квитків на автобуси європейських перевізників. Вибір маршрутів на сайті доволі великий. Ціни вигідні. А для багатьох категорій пасажирів ще й передбачені суттєві знижки.

  До речі, якщо квиток на маршрут Київ-Берлін чи за іншим напрямом купувати через Kasa Lux-Reisen, автоматично відпаде необхідність перевіряти перевізника, адже тут лише ті, які відповідають високим європейським стандартам.

  Дізнатися ціни на автобус Київ-Берлін, а також замовити електронний квиток можна на сайті Kasa Lux-Reisen. Там же знайдете більше інформації і про саму онлайн-касу, і про перевізників, з якими співпрацює компанія.
  Читайте та обговорюйте, та приєднуйтесь КИЇВ до нашого соціуму - Telegram або Facebook
  Ще новини

  На початок