Написати нам  -  Розмістити статтю  -  Телеграм  -  Facebook  -  YouTube.новини  -  На головну 


   

Топ 10 телеграм каналів Києва


Топ 10 телеграм каналів Києва

Якщо ви бажаєте рекламу у телеграм каналі та рекламувати свій бренд або послуги, ви можете звернутися до Telegator. Біржа реклами телеграм Телегатор допоможе вам знайти ідеальну платформу для просування вашого продукту або послуги. Телеграм реклама є ефективним інструментом просування бренду та залучення цільової аудиторії. Завдяки високій активності користувачів та специфічній спрямованості каналів, ви можете досягти успіху в своєму бізнесі.

Підбірка найкращих каналів


Раді представити вам підбірку популярних телеграм-каналів Києва, які стали улюбленими серед читачів. Завдяки рейтингу, складеному на підставі кількості підписників у липні 2023 року, ви зможете ефективно донести вашу рекламу до відповідної аудиторії. Зверніть увагу, що в рейтингу враховуються тільки ті телеграм-канали, які входять до каталогу telegator.biz.

Реальный Киев | Украина
Одним з найпопулярніших телеграм-каналів Києва є Реальний Киев. Він пропонує оперативну інформацію про події, новини та цікавинки міста. Тут ви можете дізнатися про найгарячіші теми, які стосуються Києва, а також знайти корисну інформацію про події, культурні заходи та розваги.

Киевский движ
Це ще один популярний телеграм-канал Києва, який пропонує оперативні новини та інформацію про місто. Тут ви знайдете цікаві факти, рекомендації та найсвіжіші новини Києва.

Труха Київ
Телеграм-канал "Труха Київ" - це захоплююча платформа, яка пропонує свіжі новини, цікаві статті та цікавинки про життя Києва. Ви знайдете тут унікальні інсайди, корисні поради та веселі анекдоти, що роблять його невід'ємною складовою для всіх киян та гостей столиці.

Київ Оперативний | Kyiv Operative
Телеграм-канал Київ Оперативний - це джерело оперативної інформації про надзвичайні ситуації, дорожні затори, аварії та інші події, які відбуваються у Києві. Цей канал допоможе вам бути в курсі останніх подій та планувати свій маршрут заздалегідь.

Київ Новини | Live 24/7 | тривога
Це ще один канал, який забезпечує оперативну інформацію про новини Києва. Тут ви можете дізнатися про найважливіші події, політику, економіку та культуру міста.

Киев. Главное
Якщо вас цікавить політична ситуація в Києві, ви можете підписатися на канал Киев Главное. Тут ви знайдете аналітику, коментарі та новини з політичного життя столиці.

Хуевый Киев Украина
Тут ви знайдете свіжі новини, цікаві статті та захоплюючі розваги, присвячені життю столиці. Канал пропонує унікальні інсайди та поради, що створюють невід'ємну складову для мешканців Києва.

Хуевый Киев 18+ Украина
Телеграм-канал "Хуевий Київ 18+ Україна" пропонує захоплюючу платформу з цікавими матеріалами для дорослої аудиторії. Ви зможете знайти тут свіжі новини, цікаві статті та захоплюючі розваги, що стосуються життя Києва. Канал надає унікальні інсайди, корисні поради та гумористичні анекдоти, які створюють важливу складову для киян та гостей столиці.

Киев Сейчас: Буча, Ирпень, Гостомель
Також, якщо ви хочете отримати комплексну інформацію про події у Києві, варто звернути увагу на канал Киев Сейчас. Він пропонує новини, розваги, афішу подій та корисну інформацію для жителів та гостей міста.

Доброго вечора, ми з Києва 👋🏻
Це чудова платформа, де ви знайдете теплу атмосферу та цікаві контент. Канал призначений для киян та всіх, хто цікавиться життям столиці, і надає новини, події та цікаві історії, що стосуються Києва. Він є чудовим місцем для обміну думками та спілкування з однодумцями.
Читайте та обговорюйте, та приєднуйтесь КИЇВ до нашого соціуму - Telegram або Facebook
Ще новини

На початок