Написати нам  -  Розмістити статтю  -  Телеграм  -  Facebook  -  YouTube.новини  -  На головну 


   

Як підготувати офіс до виїзної хімчистки ковроліну?


Як підготувати офіс до виїзної хімчистки ковроліну?

Підготовка офісу до виїзної хімчистки ковроліну – важливий крок для забезпечення ефективного та швидкого процесу очищення. Але дехто вважає, що перед хімчисткою не треба проводити підготовчі робити. Це не правильно. Адже правильна підготовка допоможе мінімізувати перерви в роботі офісу та забезпечити безпеку працівників і техніки.

Ось декілька порад, які допоможуть вам підготувати офіс до візиту професійних чистильників.

1. Видалення меблів і перешкод


Перше, що слід зробити – це звільнити якомога більше площі від меблів та інших предметів. Звісно, великий офісний стіл або шафа можуть залишитися на місці, але крісла, стільці, сміттєві кошики та інші дрібні предмети слід перемістити. Це дозволить чистильникам дістатися до всіх ділянок ковроліну, забезпечуючи його повне очищення. Ба більше, так ви зможете уникнути більших фінансових витрат, адже клінінгові компанії обов’язково включать у рахунок вантажні послуги.

2. Захист техніки


Виїзна хімчистка ковроліну передбачає використання води та миючих засобів, тому важливо захистити офісну техніку. Комп'ютери, принтери, роутери та інше електронне обладнання слід вимкнути та накрити водонепроникними матеріалами. Це запобіжить можливому потраплянню вологи та забезпечить безпеку обладнання.

Тому варто заздалегідь сповістити своїх працівників про заплановану хімчистку. Це дозволить їм підготувати свої робочі місця, прибрати особисті речі та підготуватися до можливих перерв у роботі.

3. Попереднє прибирання


Перед приїздом команди професійних чистильників варто провести загальне прибирання офісу. Видаліть сміття, пил та бруд з поверхонь, щоб у чистильників був доступ до ковроліну без перешкод. Це також дозволить зосередитися виключно на процесі чищення ковроліну, що підвищить ефективність роботи.

4. Планування графіку


Важливо узгодити графік хімчистки з командою чистильників. Найкращий час для проведення такої процедури – після робочого дня або на вихідних. Це мінімізує вплив на робочий процес та забезпечить необхідний час для висихання ковроліну.

6. Вентиляція приміщення


Після завершення хімчистки, необхідно забезпечити хорошу вентиляцію офісу. Відкрийте вікна або увімкніть систему вентиляції, щоб прискорити процес висихання ковроліну та видалення запахів миючих засобів.

Загальні поради для підтримання чистоти ковроліну1. Регулярне пилососіння – мінімум двічі на тиждень.
2. Використання килимків біля входу – це допоможе зменшити кількість бруду, що потрапляє в офіс.
3. Обмеження їжі та напоїв у робочих зонах – це зменшить ризик плям та забруднень.
4. Проведення регулярної хімчистки – замовляйте послуги виїзної хімчистки хоча б раз на півроку.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви забезпечите чистоту та гігієну вашого офісу, створюючи комфортне та приємне робоче середовище для всіх працівників.
Читайте та обговорюйте, та приєднуйтесь КИЇВ до нашого соціуму - Telegram або Facebook
Ще новини

На початок