Написати нам  -  Розмістити статтю  -  Телеграм  -  Facebook  -  YouTube.новини  -  На головну 


   

Самосвал ушел под землю


Самосвал ушел под землю В понедельник, 19 октября, на углу улицы Серафимовича и Днепровской набережной в строительную яму провалился самосвал.

По словам водителя грузовика, он припарковал машину у края ямы. Неожиданно асфальт не выдержал, осыпался и увлек за собой грузовик. Пострадавшых в этом чрезвычайном происшествии нет, но так как на стройке в тот момент крана не оказалось, с извлечением самосвала у рабочих возникли большие проблемы.
Читайте та обговорюйте, та приєднуйтесь КИЇВ до нашого соціуму - Telegram або Facebook
Ще новини

Ринок нерухомості київського передмістя переживає етап фундаментальної трансформації. Якщо ще п'ять років тому основним критерієм вибору була відстань до столичного метро, то сьогодні, аналізуючи перспективні новобудови Бучі для власного проживання, інвестори ставлять на перше місце автономність, безпеку та якість життєвого середовища. Місто-герой перетворюється з класичного «спального сателіта» на самодостатній урбаністичний кластер, де девелопери змагаються не ціною квадратного метра, а концепціями інфраструктурного наповнення.






На початок